首頁 > EPSON代理商 > SG-8101CB 1.2500M-TCHPA0
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-8101CB 1.2500M-TCHPA0
型號描述:
1.25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.2500MHZ SMD
型號:
SG-8101CB 1.2500M-TCHPA0
品牌:
EPSON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
CMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Frequency Stability
±20ppm
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
6.8mA (Typ)
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
1.25 MHz